<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=281019225832277&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Pełen profesjonalizm! Polecam jak najbardziej. Jestem w pełni zadowolona z wizyty :)

Hania

Historia sukcesu 11-letniej Julki

  • Julka (11 l)
  • - 10 kg
  • Kobieta
  • 24 sierpnia, 2018

Przedstawiam Wam niesamowitą przemianę Julki! Dzięki wspólnie wypracowanym zmianom nawyków żywieniowych udało się jej zrzucić aż 10 kg. To ogromny sukces i gratulacje należą się zarówno Julce, jak i jej mamie, która przez cały czas wspierała córkę w osiągnięciu sukcesu. Dzisiaj Julka jest szczupłą, uśmiechniętą, ale przede wszystkim zdrową dziewczynką. A oto jak mama Julki opisuje historię sukcesu córki:

Sama mając problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi szukałam pomocy dla mojej 11 letniej córki, ponieważ Julia przy wzroście 152 cm miała 10 kg nadwagi. Panią Edytę znalazłam w Internecie i kierując się dobrą opinią innych, postanowiłam spróbować. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę - od samego początku dało się zauważyć pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do mojej córki. Bywało, że Julka nie miała ochoty na ważenie się i wtedy Pani Edyta była bardzo cierpliwa, czym zaskarbiła sobie sympatię i zaufanie zarówno moje jak i córki. 
 
Przepisy w diecie były dobrane do upodobań Julki. Gdy coś jej nie smakowało, można było przepis zmodyfikować tak, by wartość kaloryczna była zachowana. Zostało uwzględnione w jadłospisie również to, co dzieci lubią najbardziej, czyli pizza czy spaghetti, a nawet czekolada. Julka nigdy nie była głodna, a nawet bywało tak, że rezygnowała z podwieczorku. Dania były łatwe, proste i polubiła je cała rodzina. Po pół roku waga docelowa została osiągnięta i przeszliśmy na dietę stabilizacyjną. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości Pani Edyta była zawsze z nami w kontakcie telefonicznym lub mailowym. 
 
Julia jest teraz zupełnie inną osobą. Odzyskała pewność siebie, otoczenie (zwłaszcza rówieśnicy) również inaczej ją traktuje. Obecnie kiedy panuje kult ciała dobry wygląd ma niebagatelne znaczenie. 
 
Jestem niewypowiedzianie wdzięczna Pani Edycie za to, że moje dziecko lubi siebie i jest dzieckiem przede wszystkim zdrowym. Pani Edyto DZIĘKUJEMY :) 
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ