<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=281019225832277&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Moja Poradnia Dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To, co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych, to przede wszystkim zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i wysoki standard świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Wszystkie  programy dietetyczne opracowywane w Poradni DOBRY DIETETYK℠ Rybnik, Wodzisław Śląski są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywieniowych zawsze biorę pod uwagę  szereg rozmaitych czynników - stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne czy nietolerancje pokarmowe.

Każdy przygotowany przeze mnie program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiam uwagę wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuję skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmuję się wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Na co dzień współpracuję z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ