<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=281019225832277&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Niesamowita przemiana Pana Karola -19 kg!

 • Mężczyzna
 • 10 marca, 2021

Poznajcie historię sukcesu Pana Karola, który dzięki zmianie nawyków żywieniowych zgubił aż 19 kg! Bez wątpienia Pan Karol może być z siebie dumny! Przeczytajcie całą historię :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać bez głodzenia

 • Kobieta
 • 06 stycznia, 2020

Moi Drodzy, przedstawiam Wam niesamowitą przemianę Pani Agnieszki! Ta historia jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ rozpoczęła się jeszcze gdy pracowałam we Wrocławskim Centrum Dietetyki. Współpracę rozpoczęłyśmy w czerwcu 2018 roku i już wtedy Pani Agnieszce udało się zgubić pierwsze 10 kg, a później, po mojej przeprowadzce na Śląsk, opiekę nad Panią Agnieszką przejęła Agata Cyran z pomocą której Pani Agnieszka schudła kolejne 15 kg. Dziś Pani Agnieszka cieszy się szczupłą sylwetką, ma zdrowe nawyki żywieniowe i pokochała aktywność fizyczną!

Serdecznie gratuluję osiągniętego sukcesu i w imieniu swoim oraz Agaty dziękuję za zaufanie!

Przeczytajcie poniżej jak sama Pani Agnieszka opisuje swoją historię.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rewelacyjna metamorfoza Pana Darka - 30 kg i... to jeszcze nie koniec!

 • Mężczyzna
 • 06 grudnia, 2019

Pan Darek trafił do mojego gabinetu w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło – do tej pory zrzucił aż 30 kg i całkowicie zmienił swoje nawyki żywieniowe. Postarał się w 100% i jak widać - efekt jest niesamowity, a to jeszcze nie koniec! Pan Darek to prawdziwy wojownik, takiej determinacji i silnej woli życzę każdemu z moich pacjentów. Przeczytajcie jak sam opisuje swoją historię sukcesu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki diecie zmieniła się nie tylko moja sylwetka, ale i poprawiły się wyniki badań!

 • Mężczyzna
 • 07 października, 2019

Dzisiaj przedstawiam Wam historię sukcesu Pana Daniela, który dzięki zmianom wprowadzonym w dotychczasowym sposobie żywienia zmienił nie tylko swoją sylwetkę, ale również znacznie poprawiły się jego wyniki badań. Ta historia idealnie pokazuje, że dietetyka i zmiana nawyków żywieniowych, to nie tylko odchudzanie, ale również poprawa samopoczucia, poprawa wyników oraz możliwość uniknięcia wielu chorób. Poniżej możecie przeczytać jak sam Pan Daniel opisuje całą historię, zapraszam do lektury!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wytrwać w postanowieniu noworocznym? To możliwe!

 • Mężczyzna
 • 16 lipca, 2019

Pan Krzysztof swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczął w lutym tego roku - było to postanowienie noworoczne, w którym udało się wytrwać! Dzięki wytrwałości i systematyczności udało się zrzucić 18 kg i jak sam mówi - czuje się dzisiaj jak nowonarodzony. Zapraszam do przeczytania całej historii!

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia sukcesu 11-letniej Julki

 • Kobieta
 • 24 sierpnia, 2018

Przedstawiam Wam niesamowitą przemianę Julki! Dzięki wspólnie wypracowanym zmianom nawyków żywieniowych udało się jej zrzucić aż 10 kg. To ogromny sukces i gratulacje należą się zarówno Julce, jak i jej mamie, która przez cały czas wspierała córkę w osiągnięciu sukcesu. Dzisiaj Julka jest szczupłą, uśmiechniętą, ale przede wszystkim zdrową dziewczynką. A oto jak mama Julki opisuje historię sukcesu córki:

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ